Te mysli, uczucia, przytul mnie, cytat, psytulanie, obrazki (82561)

Memy o tematyce: te mysli, uczucia, przytul mnie, cytat, psytulanie, obrazki, te myśli, memy, cytaty, przytul, przytulanie, mem, cytaty o miłości, aforyzmy, miłość, psytul, lovsy, psytulmnie, besty, sentencje, wklejka, przetrwanie, facebook, fejs, jedność, tablica, siostra, skarb, wsparcie, rozpacz, rozstania, związki, pomyłka, pomyłki, rozstanie, samotna, złamane serce, kwejk, samowystarczalność, singielka, życie, razem,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Teraz wiem. Jestem pewna, że przetrwamy wszystko

Teraz wiem. Jestem pewna, że przetrwamy wszystko. Bez względu na każdą przeciwność losu nic nas nie rozdzieli. Jesteśmy już nie tylko jedną osobą ale jednym bijącym sercem. Nikt nam nie zabierze tego co wspólnie stworzyliśmy. Nikt. Nie pozwolę na to.

1 782 wyświetleń

Starsza siostra. Dopiero gdy nie będziesz...

Starsza siostra. Dopiero gdy nie będziesz widziała jej na co dzień zrozumiesz ile dla Ciebie znaczy, jak bardzo ją kochasz oraz jak bardzo za nią tęsknisz. Nie ważne czy jest od Ciebie starsza o 5 czy 10 lat, Ona zawsze Ci pomoże i choć często ją denerwujesz kocha Cię jak nikt inny.

1 949 wyświetleń

Miłość? A co to w ogóle znaczy?

Miłość? A co to w ogóle znaczy?! Zapach jego ciała, złośliwy uśmiech, ciepła dłoń, kilka przypadkowych spojrzeń, szybsze bicie serca. No można na przykład umrzeć przez to na zawał. Nic dobrego.

1 109 wyświetleń

Nie musisz udawać, że jesteś silna, nie musisz

Nie musisz udawać, że jesteś silna, nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze, nie martw się tym, co pomyślą inni, jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca (tylko wtedy wróci uśmiech).

1 601 wyświetleń
?>