Aforyzmy, cytat, obrazki, sentencje

Memy o tematyce: aforyzmy, cytat, obrazki, sentencje, cytaty, miłość, besty, cytaty o miłości, strach, mem, cierpienia, rozstanie, uczucia, memy, zaufanie, powrót, te myśli, lovsy, te mysli, poprawa, ideał, życie, samokrytyka, facet, przeprosiny, cytaty o życiu, podążanie, kwejk, serce, głos, fałsz, obłuda, otoczenie, ludzie, opinie, smak, wyraz, ciężki, osoba, znaczenie, charakter, trudna, demot, demotywator, samopoczucie,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Przez ciebie po prostu boję się życia.

To nie tak że nic w moim życiu się nie zmieniło dzięki tobie. Przez ciebie nie płacze bo przecież w twoich oczach to przejaw słabości, nauczyłam się nie ryzykować by nie cierpieć, nauczyłam się ufać tylko sobie i to też nie pewne. Przez ciebie po prostu boję się życia.

815 wyświetleń

Przyjdzie czas, że razem usiądziemy. Powiemy co nas

Przyjdzie czas, że razem usiądziemy. Powiemy co nas bolało. O co mamy pretensję. Wyjaśnimy. Będziemy żałować swojej głupoty. Pomyślimy jak mogło być fajnie gdybyśmy z siebie nie zrezygnowali. Dobrze byłoby, gdyby nie było za późno na naprawienie tego wszystkiego.

949 wyświetleń

Siedzisz a po Twoich policzkach strumieniami płyną

Siedzisz a po Twoich policzkach strumieniami płyną łzy. Płaczesz bo sobie nie radzisz. Bezsilność niszczy Cię od wewnątrz, wylewasz morze łez bo myślisz, że potem będzie lepiej ale na drugi dzień zdajesz sobie sprawę, że tak nie jest i nie będzie.

2 010 wyświetleń