Cytaty, fałsz, przyjaźń, przyjaciółka

Memy o tematyce: cytaty, fałsz, przyjaźń, przyjaciółka, cytaty o przyjaźni, obłuda, zakłamanie, aforyzmy, przyjaciółki, memy, obrazki, sentencje, cytat, besty, mem, przyjaciele, przyjaciel, te myśli, charakter, te mysli, uczucia, lovsy, cierpienie, cytaty o miłości, krzywda, miłość, życie, zemsta, sukces, cytaty o życiu, muzyka, wszechmoc, bóg, zrozumienie, walka, adhd, kwejk, zabawa, radość, zaufanie, zdrada, cele,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Rób to, czego pragniesz. Żyj pełnią życia

Rób to, czego pragniesz. Myśl pozytywnie. Stawiaj przed sobą nowe wyzwania. Miej cel, do którego dążysz. Ciesz się tym, co robisz. Staraj się zmieniać świat na lepsze. Stój na własnych nogach. Bądź lojalny wobec innych. Żyj pełnią życia.

2 217 wyświetleń

Brak szczęścia w miłości

Mam w sobie coś takiego, że przyciągam samych zdesperowanych idiotów, a jak trafi się jakiś miły chłopaczek, z którym można pogadać, to zaraz znika. Też tak macie? Co robić jak żyć?

1 609 wyświetleń

Czytać trzeba na śmierć i życie

Czytać należy tak, jakbyś w celi śmierci czytał ostatnią książkę, którą ci przyniósł strażnik więzienny. Czytać trzeba na śmierć i życie, bo to największy ludzki dar. Pomyśl: tylko człowiek umie czytać.

697 wyświetleń

Kiedy znajomość przeradza się w przyjaźń

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem można nazwać przyjaźnią? Gdy po tysiącu kłótniach miliardzie przykrych słów tysiącu rozstaniach tysiącu cichych dni kilkunastu miesiącach nie widzenia się Ty wciąż masz ochotę opowiedzieć wszystko dzwoniąc o 3 rano do tej właśnie osoby - Twojego przyjaciela.

1 450 wyświetleń