Załamka, te mysli, cytat, problemy, besty, cytaty o życiu, lovsy, aforyzmy (161380)

Memy o tematyce: załamka, te mysli, cytat, problemy, besty, cytaty o życiu, lovsy, aforyzmy, rzeczywistość, kłopoty, cytaty, depresja, te myśli, obrazki, mem, sentencje, życie, memy, dół, śmierć, przewrotność, ludzie, czas, przemijanie, przywiązanie, miłość, cytaty o miłości, gesty, uczucia, związek, bliskość, związki, wytrwałość.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Śpieszysz się do dorosłości

Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

1 399 wyświetleń

Szepczą złe zaklęcia prosto do ucha

Jeśli chcesz, żebym została, musisz za mną biec i nie odpuszczać, a przede wszystkim i za wszelką cenę, nie możesz pozwolić mi milczeć zbyt długo. Kiedy nie ma Cię obok, a moje usta pozostają zamknięte, duszą zaczynają władać demony, które szepczą złe zaklęcia prosto do ucha.

764 wyświetleń
?>