Uczucia, cytaty, sentencje, razem, mem, aforyzmy, cytaty o miłości (95182)

Memy o tematyce: uczucia, cytaty, sentencje, razem, mem, aforyzmy, cytaty o miłości, bliskość, miłość, cytat, memy, obrazki, besty, cytaty o życiu, życie, bezradność, te myśli, niezdecydowanie, dylematy, naiwność, cierpienie, lovsy, te mysli, przyjaciele, przyjaciółki, przyjaźń, przyjaciel, przyjaciółka, cytaty o przyjaźni, niezależność, indywidualizm, oczekiwanie, nadzieja, wiara, osoby, problemy, chwile, przeżycia, nuda,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czasami zastanawiam się jakby wyglądało moje życie

Czasami zastanawiam się jakby wyglądało moje życie, gdybym nie poznała niektórych osób, nie przeżyła pewnych chwil, gdybym nie miała, pewnych problemów i osób, które pomogłyby mi je rozwiązać... I wiecie co? Moje życie byłoby wtedy beznadziejnie nudne.

1 372 wyświetleń

Masz dość samotnych wieczorów

Jest różnica między wczesnym kładzeniem się spać, kiedy nie możesz doczekać się następnego dnia, a między tym, gdy kładziesz się jak najwcześniej, bo masz dość samotnych wieczorów

378 wyświetleń

Co sobie pomyślą inni ludzie

Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że Cię wyśmieją? Że Ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniała swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?

637 wyświetleń