Na urodziny, życzenia na urodziny, wierszyki, kartka urodzinowa (91816)

Memy o tematyce: na urodziny, życzenia na urodziny, wierszyki, kartka urodzinowa, wierszyk, kartki, wiersz, spełnienie, miłość, uśmiech, życzenia, memy, wiersze, mem, kartki urodzinowe, życzenia urodzinowe dla dziewczyny, życzenia urodzinowe, biały rumak, kartka, urodziny, urodzinowe, kumple, besty, zazdrość, sentencje, cytaty o miłości, obrazki, uczucia, aforyzmy, cytaty, cytat, poświęcenie, oddanie, bliskość, zaangażowanie,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Życzenia na urodziny dla dziewczyny

W dniu Twego święta, życzę Ci byś zawsze była uśmiechnięta. Żebyś znalazła wymarzonego CHŁOPAKA, który posiada białego rumaka. I żebyś jeszcze miała kumpli tylu, aż żeby nie mieścili Ci się przy grillu.

4 920 wyświetleń

Dla Ciebie jestem zawsze

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorami płaczę. Jestem nawet wtedy kiedy nie mam ochoty z nikim gadać bo mam wszystkiego i wszystkich dosyć. Dla Ciebie jestem zawsze.

864 wyświetleń

Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez

Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry i zostają po nich serca złamane, jak jakieś drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba, by wszystko mogło ma czas kwitnąć i owocować i to właśnie po tych zostaje piękno naszego świata...

1 057 wyświetleń