Cytaty, mem, temysli, uczucia, zmiana, aforyzmy, temyśli (8474)

Memy o tematyce: cytaty, mem, te mysli, uczucia, zmiana, aforyzmy, te myśli, memy, związek, sentencje, obrazki, lovsy, cytat, rozstanie, cytaty o miłości, szczęście, miłość, besty, związki, wybory, niezdecydowanie, decyzje, kwejk, osobowość, zmiany, charakter, strata, wzajemność, zdobywanie, natura, cisza, cytaty o życiu, milczenie, życie, spokój, słowa, oddanie, wierność, wyznanie, bliskość, płacz, zgoda, razem, plany,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Słowa staniały. Tęsknimy więc za ciszą

Słowa staniały. Rozmnożyły się, ale straciły na wartości. Są wszędzie. Jest ich dużo. Mrowią się, kłębią, dręczą jak chmary natarczywych much. Ogłuszają. Tęsknimy więc za ciszą. Za milczeniem. Za wędrówką przez pola. Przez łąki. Przez las.

805 wyświetleń

Jesteś dla mnie najważniejsza

Telefon Ci dzwoni, nie odbierzesz? -Nie. - Odbierz, może to coś ważnego! - Siedzisz mi na kolanach, więc nie możesz dzwonić... A co może być ważniejszego od Ciebie?

1 038 wyświetleń

Kiedyś będziemy budzić się obok siebie każdego ranka

Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy żyć obok siebie. Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo. Będziemy coraz lepiej się poznawać. Będziemy się kochać, czasem nie lubić, kłócić i godzić. Będziemy budzić się obok siebie każdego ranka, ciesząc się swoją obecnością. Będziemy ze sobą w najtrudniejszych chwilach wspierając się nawzajem. Będziemy płakać i śmiać się, a kiedy trzeba będziemy milczeć. Nieważne co będziemy robić. Ważne, że razem.

968 wyświetleń