Zmartwienia, cytaty o życiu, troski, aforyzmy, besty, życie, sentencje (7862)

Memy o tematyce: zmartwienia, cytaty o życiu, troski, aforyzmy, besty, życie, sentencje, cytaty, te myśli, lovsy, mem, cytat, te mysli, obrazki, memy, uczucia, tęsknota, wspomnienia, cytaty o miłości, miłość, rozstanie, wybaczanie, zrozumienie, błędy, szczęście, wybranek, wybranka, poszukiwanie, rany, cierpienie, czas, samopoczucie, wybaczenie, świadomość, podświadomość, zdrada, pomoc, wsparcie, bliskość, przemyślenia,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ktoś kto powiedział, że czas goi wszystkie rany

Ktoś kto powiedział, że czas goi wszystkie rany, jest kłamcą. Czas pozwala jedynie nauczyć się najpierw przetrwać, a potem żyć z tymi ranami. Ale każdego ranka, natychmiast po otwarciu oczu czuje się te rany. I zawsze, do ostatniej chwili życia będzie się czuło obecną nieobecność. Od niej można uciekać, starać się, ale nie można uciec.

1 556 wyświetleń

CZY MOŻNA WYBACZYĆ ZDRADĘ

Zdradę jesteś w stanie wybaczyć. Bo Ci zależy. Bo nie chcesz go stracić. Ale świadomości i cichych szeptów Twojej podświadomości w kółko powtarzającej Ci, że dotykał jej dokładnie tak samo jak Ciebie - nie uciszysz.

1 488 wyświetleń

Życie jest najtwardszą ze szkół

Życie jest najtwardszą ze szkół. Nigdy nie wiesz, w której jesteś klasie, jaki masz następny egzamin i w dodatku nie możesz ściągać, bo nikt inny nie ma tych samych pytań co Ty...

816 wyświetleń