Zrozumienie, miłość, cytat, te mysli, mem, sentencje, lovsy (74228)

Memy o tematyce: zrozumienie, miłość, cytat, te mysli, mem, sentencje, lovsy, te myśli, rozmowy, obrazki, besty, uczucia, cytaty o miłości, memy, cytaty, relacje, aforyzmy, myśli, demotywatory, sen, demot, demotywator, nienawiść, pragnienia, marzenia, kwejk, cytaty o życiu, spełnienie, realizacja, życie, obojętność, ludzie, cierpienie, ból, rozstanie, samopoczucie, sens życia, strata, decyzje, samodzielność, sens, ucieczka,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie potrafimy powiedzieć zwykłego: cześć

A moim zdaniem najgorsze jest to, że w necie gadamy ze sobą opowiadamy sobie całe życie. A tak naprawdę gdy się spotykamy na ulicy, w szkole, gdziekolwiek nie potrafimy powiedzieć zwykłego: cześć..

892 wyświetleń

Przede wszystkim żadnych wspomnień

A ponieważ nie tak trudno jest natknąć się na siebie nawet w wielkim mieście... wobec tego lepiej w ogóle się gdzieś wynieść. Nowe realia, sami nowi ludzie, a przede wszystkim żadnych wspomnień.

604 wyświetleń

Możesz udawać, jaki to jesteś nieczuły i że żadna

Możesz udawać, jaki to jesteś nieczuły i że żadna laska nie kręci cię na dłuższą metę, ale ja wiem, że jesteś zupełnie inny. Że potrafisz kochać, jak nikt inny nie kochał, ale ukrywasz to za maską nieczułego kretyna. Wiem to doskonale. Wierz mi, kochanie, że znam Cię jak nikt inny.

1 127 wyświetleń