Wspomnienia, przyszłość, temyśli, besty (7357)

Memy o tematyce: wspomnienia, przyszłość, te myśli, besty, życie, cytaty o życiu, aforyzmy, memy, lovsy, te mysli, obrazki, sentencje, marzenia, cytat, cytaty, przeszłość, mem, miłość, bliskość, tęsknota, cytaty o miłości, uczucia, uczucie, iluzja, rzeczywistość, smsy, facebook, związki, wytrwałość, zapłakana, samotna, jednostronna, narzucanie, bez wzajemności, dół, depresja, samopoczucie, braksłów, załamka, łzy, wyznanie.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie możesz odejść

Choćbym nie wiem jak była zła i nawet jeśli bym krzyczała, że Cię nienawidzę, że masz się wynosić, nie możesz odejść. Rozumiesz? Nie możesz.

867 wyświetleń

Płacząca bez makijażu

Bo dziś jestem zwyczajną dziewczyną, bez pomalowanych rzęs, bez ułożonych włosów z lodowatymi rękami i mokrymi oczami...

672 wyświetleń

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

1 211 wyświetleń

I co mi teraz powiesz? Że żałujesz decyzji

I co mi teraz powiesz? Że żałujesz decyzji, żałujesz że mnie zostawiłeś, żałujesz że zdradziłeś, żałujesz że traktowałeś jak tanią zabawkę? A ja Ci powiem, żałuję że zaufałam.. weź spierrdalaj.

750 wyświetleń

Ile razy patrząc na gwieździste niebo, można

Ile razy patrząc na gwieździste niebo, można składać życzenie, ile razy można błagać o chodź troszkę szczęścia, ile razy można się zawodzić na osobach, w których oczekiwało się najwięcej wsparcia. Ile można cierpieć, no ile?

890 wyświetleń