Cytat, cytaty, memy, cytaty o życiu, sentencje, besty, mem, aforyzmy (68691)

Memy o tematyce: cytat, cytaty, memy, cytaty o życiu, sentencje, besty, mem, aforyzmy, wakacje, meksyk, obrazki, życie, rozpiździel, przeznaczenie, zło, los, dobro, cytaty o miłości, miłość, zabawa, ból, uczucia, cierpienie, te mysli, te myśli, pocałunek, spojrzenie, lovsy, bliskość, zmiany, świat, psychiatryk, odloty, nuda, determinacja, walka, upór, odwaga, poduszka, idiotki, przyjaciółki, przyjaciółka, przyjaźń,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Chcę, żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór

Chcę, żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór kwiatów, organizować romantycznych kolacji, czy szalonych wycieczek. Nie musisz zapewniać, że naprawdę mnie kochasz i udowadniać tego na każdym kroku. Wystarczyłoby mi Twoje najpiękniejsze spojrzenie i pocałunek, który czułabym przez resztę dnia na ustach.

1 275 wyświetleń

Nie przestawaj posuwać się na przód

Jeśli nie możesz latać, to biegnij. Jeśli nie możesz biec, to idź. Jeśli nie możesz iść, to się czołgaj, ale bez względu na wszystko nie przestawaj posuwać się na przód.

453 wyświetleń

Kobiety bardziej

Kobiety pragną bardziej. Kobiety kochają bardziej. Kobiety starają się bardziej. Kobiety angażują się bardziej. Kobiety tęsknią bardziej Kobiety cierpią bardziej.

533 wyświetleń