Przyjaźń, besty, przyjaciele, cytat, przyjaciel, cytaty, przyjaciółki, aforyzmy (66201)

Memy o tematyce: przyjaźń, besty, przyjaciele, cytat, przyjaciel, cytaty, przyjaciółki, aforyzmy, uczucia, sentencje, memy, rozpacz, szczęście, mem, cytaty o przyjaźni, przyjaciółka, obrazki, życie, cytaty o życiu, wyzwania, spełnienie, wyznanie, te mysli, odwaga, lovsy, cytaty o miłości, miłość, te myśli, cierpienie, demotywator, krzywda, pies, demot, smutek, psiak, piesek, słodziak, psinka, demotywatory, bezmyślność,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Przyjaźń

Przyjaźń - krótkie słowo a tak wiele znaczy czasem daje szczęście czasem łzy rozpaczy. Przyjaźń niczym rosa ozdabia cały świat maleńka czy duża zostawia w sercu żal.

464 wyświetleń

Spotkasz pewnego dnia kogoś

Spotkasz pewnego dnia kogoś, kto całkiem odmieni Twoje życie. Odnowi Twoją wiarę w ludzi, we własne siły, poczucie wewnętrznej siły. Wyciągnie Cię z tego bagna w którym zatapiałeś się od dłuższego już czasu i poprowadzi nową drogą. Co ważniejsze, będzie szedł zaraz obok Ciebie.

533 wyświetleń

Rzeczy złe nauczyły mnie jak żyć

Nie wymażę niczego z mojego życia. Każda rzecz, każda najmniejsza rzecz doprowadziła mnie do tego, kim jestem teraz. Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać życie. Rzeczy złe nauczyły mnie jak żyć.

211 wyświetleń

Co zrobiłam Ci, że tak bardzo chcesz bym dławiła

Co zrobiłam Ci, że tak bardzo chcesz bym dławiła się wspomnieniami oprócz tego, że chciałam ci pomóc, że chciałam przy Tobie trwać, że na łożu śmierci chciałam trzymać cię za rękę i z rozpaczy umrzeć trzy sekundy po Tobie? Co ja ci zrobiłam?

478 wyświetleń