Demotywator, cytaty o miłości, obrazki, rozmowa, milczenie, cytaty (61735)

Memy o tematyce: demotywator, cytaty o miłości, obrazki, rozmowa, milczenie, cytaty, miłość, uczucia, lovsy, aforyzmy, te mysli, demotywatory, cytat, besty, memy, demot, kłótnia, mem, sentencje, niebo, życie, cytaty o życiu, dusza, kobieta, portfel, czyściec, piekło, oczy, piękno, te myśli, rozmyślanie, wspomnienia, codzienność, radość, szczęście, odmowa, niezdecydowanie, przyjaciółki, przyjaźń, przemijanie, przyjaciółka,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Związek jest jak dom

Związek jest jak dom, gdy przepala Ci się żarówka nie kupujesz nowego domu, tylko wymieniasz żarówkę. Tak samo jest w związku. Gdy coś się psuję, nie należy szukać nowej osoby tylko naprawić zepsuty drobiazg.

967 wyświetleń

Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć

To jest właśnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć nawet kiedy bardzo cierpiałaś. Kiedy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej, czasem nawet własnym kosztem.

1 933 wyświetleń

Jest na świecie taki rodzaj smutku

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

1 046 wyświetleń