Cytat, te myśli, sentencje, lovsy, związek, mem, besty, uczucia (50990)

Memy o tematyce: cytat, te myśli, sentencje, lovsy, związek, mem, besty, uczucia, cierpienie, miłość, te mysli, obrazki, rozstanie, cytaty, memy, aforyzmy, cytaty o miłości, studnia, cytaty o życiu, doświadczenia, życie, ludzie, głupota, kulty, dno, podziękowania, przyjaciel, przyjaźń, przyjaciele, cytaty o przyjaźni, przyjaciółki, siostry, przyjaciółka, ból, wspomnienia, lekcje, nauka, rozstania, błędy, zmiany, wnerw, wkurw,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem, ściskając się za ręce i uśmiechając do siebie. Nie da się ot tak żyć bez bolesnych wspomnień. Ale po co chcesz zapominać? Po to, by znów popełnić ten sam błąd drugi raz? Pamięć to coś cennego, a wspomnienia, nawet te, które otwierają stare, ledwo posklejane rany na sercu, pozwalają iść inną drogą, poznawać nowe ścieżki, dzięki którym możemy być szczęśliwi. Przeszłość jest kluczem do przyszłości, uczy nas, przypomina błędy i nie pozwala ich powtórzyć.

1 846 wyświetleń

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłaś, jest lepsza od tej, która cię czeka?

1 663 wyświetleń