Współżycie, aforyzmy, całowanie, cytat, bliskość, uczucia (4868)

Memy o tematyce: współżycie, aforyzmy, całowanie, cytat, bliskość, uczucia, demotywatory, obrazki, demot, stosunkowanie, cytaty, besty, bzykanko, sentencje, mem, cytaty o miłości, zasypianie, miłość, kopulacja, bzykanie, memy, demotywator, fb, tablica, te myśli, fejs, te mysli, wklejka, wyznanie, lovsy, facebook, szansa, naiwność, cytaty o życiu, życie, związek, różnice, uczucie, zerwanie, odporność, walka, doświadczenie,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Skarb którego nie da się kupić

Każdego ranka otrzymujesz dwadzieścia cztery złote godziny. To jedna z niewielu rzeczy na świecie, które dostaje się za darmo. Za wszystkie pieniądze świata nie można kupić ani jednej dodatkowej godziny. Co zrobisz z bezcennym skarbem? Pamiętaj, że musisz go wykorzystać, bo dostajesz go tylko raz. Jeśli zmarnujesz te dwadzieścia cztery godziny, nic i nikt nie odda ci ich z powrotem.

560 wyświetleń

I co mi teraz powiesz? Że żałujesz decyzji

I co mi teraz powiesz? Że żałujesz decyzji, żałujesz że mnie zostawiłeś, żałujesz że zdradziłeś, żałujesz że traktowałeś jak tanią zabawkę? A ja Ci powiem, żałuję że zaufałam.. weź spierrdalaj.

498 wyświetleń