Cytaty o życiu, memy, uczciwość, mem (47939)

Memy o tematyce: cytaty o życiu, memy, uczciwość, mem, cytaty, obrazki, besty, wsparcie, aforyzmy, miłość, cytat, sentencje, docenianie, życie, szczęście, te myśli, walka, lovsy, determinacja, te mysli, zaufanie, szacunek, kwejk, zrozumienie, codzienność, przyzwyczajenie, uczucia, cytaty o miłości, zaangażowanie, wzajemność, rutyna, chodzenie, razem, szukanie, pragnienie, oczy, bliskość, chwile, psychiatryk, załamka,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Swoje szczęście odnajdą!

Ci co znaleźli miłość prawdziwą! Swoje szczęście odnajdą! Ci którymi nie rządzi chciwość nie! Swoje szczęście odnajdą! Ci co wiedzą co to uczciwość! Swoje szczęście odnajdą! Masz przy sobie ludzi, którzy zawsze Ci pomogą! Murem staną za Tobą, więc doceń to!

382 wyświetleń

Miłość, zaufanie, rutyna

Miłość to skok z wysokiej skały w zaufaniu, że ta druga osoba czeka na dole, żeby Cię złapać. Problem w tym, że zanim zdążymy zlecieć w ramiona tej osoby, ona się nudzi i idzie znaleźć sobie inne zajęcie, a my roztrzaskujemy się jak szklanka i już nic nie jest ani nie będzie jak było.

776 wyświetleń

Trzeba wziąć los w swoje ręce

Szkoda czasu na czekanie. Trzeba wziąć los w swoje ręce i zająć się swym życiem, a nie czekać aż coś się zdarzy, bo może nie zdarzyć się nic.

240 wyświetleń