Cytat, obrazki, aforyzmy, te mysli, cytaty o miłości, zaangażowanie (46015)

Memy o tematyce: cytat, obrazki, aforyzmy, te mysli, cytaty o miłości, zaangażowanie, mem, memy, cytaty, uczucia, te myśli, sentencje, lovsy, miłość, besty, życie, czas, cytaty o życiu, przemijanie, mężczyzna, ochrona, bliskość, wsparcie, potrzeby, kobieta, przewaga, zimnakrew, spokój, siłaspokoju, opanowanie, bezpieczeństwo, przytulanie, skrajności, zrozumienie, dojrzałość, przerwa, odpoczynek, związki, dystans, myśli,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Bo jutro może nigdy nie nadejść

JUTRO - nie jest obiecane każdemu, więc tańcz choć nogi bolą, śmiej się mimo, że serce nadal boli, powiedz: kocham cię tym, których rzeczywiście kochasz, bo jutro może nigdy nie nadejść.

466 wyświetleń

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ. Na kłóceniu się i godzeniu, na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu, na milczeniu i rozmowie, na słuchaniu i mówieniu, na pewności i zwątpieniu, na byciu razem i byciu daleko od siebie. Jeśli potrafimy pomieścić w sobie i zrozumieć te skrajności to znaczy, że dojrzeliśmy do kochania drugiej osoby i bycia kochanym.

561 wyświetleń

Czasem są w życiu takie chwile, że ręce opadają

Czasem są w życiu takie chwile, że ręce opadają. Czarne myśli jak kruki na głowie twej siadają. Nadzieja gdzieś zaginęła, radość się zapodziała... żal tylko i tęsknota w sercu pozostała. Pamiętaj wtedy, że kolejny dzień się budzi i ty musisz wyruszyć do życia i do ludzi.

998 wyświetleń