Mem, aforyzmy, memy, zauroczenie, uczucia, miłość, sentencje, besty, zakochanie (42246)

Memy o tematyce: mem, aforyzmy, memy, zauroczenie, uczucia, miłość, sentencje, besty, zakochanie, obrazki, cytaty o miłości, cytaty, cytat, wyznanie, wklejka, tablica, tęsknota, wątpliwość, wyznanie miłosne, te myśli, facebook, fejs, te mysli, lovsy, marzenia, czekolada, życie, cytaty o życiu, ludzie, wsparcie, oparcie, wzajemność, william, kochasz, shakespeare, kwejk, mężczyzna, kobieta, kara, pytanie, kłamstwo, miś, pluszak,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz

Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz. William Shakespeare

591 wyświetleń

Miłość jest kotem

Miłość jest kotem.\nPrzychodzi, kiedy ma na to ochotę.\nNie pytając o zdanie siada na kolanach i ogrzewa cię samą swoją obecnością.\nMa pazury, ale i tak wiesz,\nże fajnie jest mieć kota.

367 wyświetleń

Żyj swoim życiem, żyj dla ludzi wartych życia

Życie jest krótkie ale piękne, a co jeśli tak na prawdę życie jest długie i warte przeżycia? Wtedy pamiętaj jedno, żyj swoim życiem, żyj dla ludzi wartych życia i kochaj tych wartych kochania. A jak nie wyjdzie, to zawsze jest ktoś, kto poda rękę i pomoże wstać.

400 wyświetleń