Te myśli, załamanie, cytaty o życiu, załamka, życie, sentencje, dół, cytat, walka (40110)

Memy o tematyce: te myśli, załamanie, cytaty o życiu, załamka, życie, sentencje, dół, cytat, walka, cytaty, lovsy, aforyzmy, memy, samopoczucie, mem, besty, obrazki, siła, determinacja, zmartwienia, troski, te mysli, depresja, smutek, nastrój, uczucia, kwejk, obecność, cytaty o miłości, przytulanie, wsparcie, całowanie, bliskość, miłość, rozum, serce, głowa, wybory, przewaga, zimnakrew, spokój, siłaspokoju, opanowanie, razem,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jesteś tylko człowiekiem, ale jesteś silna

To że miewasz gorsze dni wcale nie świadczy o tym że jesteś słaba. Świadczy o tym że jesteś tylko człowiekiem. Fakt że potrafisz potem podnieść głowę i żyć dalej świadczy o tym, że jesteś silna.

1 656 wyświetleń

Kłótnia, nadzieja, niepokój

Gdy pokłócisz się z osobą, na której Ci zależy, każdy dzień trwa jakby miesiąc. I ta nadzieja, niepokój czy wszystko wróci do wcześniejszego stanu...

1 479 wyświetleń

Współczesne sposoby okazywania uczuć...

Bo w dzisiejszych czasach jedyny komplement na który możesz liczyć to: "niezła z Ciebie dupa". Słowa: "kocham Cię", zastępowane są przez: "chcę Cię przelecieć". Pocałunek zastępuje klepnięcie w tyłek, a czułe objęcie, zastępuje obmacywanie w publicznych miejscach.

1 120 wyświetleń