Motywacja, cytat, besty, mem, cytaty o życiu, cytaty (30424)

Memy o tematyce: motywacja, cytat, besty, mem, cytaty o życiu, cytaty, lovsy, życie, memy, aktywność, sentencje, te myśli, aforyzmy, obrazki, sprawdzian, rozstanie, samopoczucie, uczucia, miłość, żal, cytaty o miłości, nienawiść, przytul mnie, te mysli, tablica, przytul, wklejka, fejs, przytulanie, psytulanie, facebook, psytul mnie, psytul, wnioski, doświadczenia, ból, wspomnienia, lekcje, nauka, rozstania, błędy, załamka,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nienawidzę Cię za

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

372 wyświetleń

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem, ściskając się za ręce i uśmiechając do siebie. Nie da się ot tak żyć bez bolesnych wspomnień. Ale po co chcesz zapominać? Po to, by znów popełnić ten sam błąd drugi raz? Pamięć to coś cennego, a wspomnienia, nawet te, które otwierają stare, ledwo posklejane rany na sercu, pozwalają iść inną drogą, poznawać nowe ścieżki, dzięki którym możemy być szczęśliwi. Przeszłość jest kluczem do przyszłości, uczy nas, przypomina błędy i nie pozwala ich powtórzyć.

817 wyświetleń