Powiedzieć, sentencje, oczy, obrazki, plecy, aforyzmy, obgadywanie, besty (30366)

Memy o tematyce: powiedzieć, sentencje, oczy, obrazki, plecy, aforyzmy, obgadywanie, besty, strach, memy, cytaty o życiu, cytaty, mem, cytat, życie, zrozumienie, lovsy, uczucia, te myśli, bliskość, te mysli, cytaty o miłości, związki, radość, miłość, zdarzenia, przeznaczenie, przypadki, cel, singielka, udawanie, singiel, samotność, zaufanie, niepewność, złudzenia, ludzie, inna, gif, serce, rozstanie, demot, demotywator,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Poznaję go na nowo każdego dnia i pamiętam, że to

Poznaję go na nowo każdego dnia i pamiętam, że to mężczyzna, którego wybrałam i który wybrał właśnie mnie... Pamiętam jego zapach, jego śmiech, jego uśmiech, pierwsze spotkanie i wszystko, co mi się z nim kojarzy. Wiem jakie lubi kolory i samochody. Każdego dnia przypominam sobie, że go kocham i cieszę się, że jest koło mnie. Kiedy musimy sobie coś wyjaśnić, rozmawiamy. Kiedy chcemy pomilczeć - milczymy. Różnimy się, spotykamy, odchodzimy, nie zlewamy się w jedno, ale dotykamy swojej przestrzeni, jesteśmy razem.

519 wyświetleń

Czy pewni ludzie są warci zaufania?

Kiedyś miałam wątpliwości czy pewni ludzie są warci zaufania. Dziś nie mam co do tego najmniejszych złudzeń, bo niepewność znikła równie szybko, co oni z mojego życia.

359 wyświetleń