Cytat, cytaty o życiu, latanie, te myśli, sentencje, te mysli, aforyzmy (27113)

Memy o tematyce: cytat, cytaty o życiu, latanie, te myśli, sentencje, te mysli, aforyzmy, besty, obrazki, lovsy, cytaty, życie, mem, memy, motyl, miłość, nauka, cytaty o miłości, marzenia, spełnienie, uczucia, cisza, spokój, rozstanie, szczęście, uzależnienie, przyzwyczajenie, wspomnienia, powroty, związki, pragnienia, objęcia, pocałunek, rozkochaj, dotyk, obejmij, dotknij, pocałuj, rozstania, koszty, przemijanie, taksówka,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens

Aż w końcu przychodzi taki moment, kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

738 wyświetleń

Któregoś dnia spotkasz swoje przeznaczenie

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci Cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli Twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedziała, że spotkałaś swoje przeznaczenie.

711 wyświetleń