Cytaty, życie, przemijanie, besty, lovsy, memy, aforyzmy, cytat, te myśli, te mysli (23693)

Memy o tematyce: cytaty, życie, przemijanie, besty, lovsy, memy, aforyzmy, cytat, te myśli, te mysli, obrazki, skarb, czas, cytaty o życiu, sentencje, mem, uczucia, zniszczenie, suka, miłość, serce, cytaty o miłości, kobieta, ból, wybacz, kwejk, posłuchaj, poczekaj, pomyśl, spróbuj, męczarnia, wyznanie miłosne, pragnienia, potrzeby, świat, zagubiona, beztroska, dzieciństwo, dorastanie, słowa, dobroć, czyny, zdrada, humor,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Skarb którego nie da się kupić

Każdego ranka otrzymujesz dwadzieścia cztery złote godziny. To jedna z niewielu rzeczy na świecie, które dostaje się za darmo. Za wszystkie pieniądze świata nie można kupić ani jednej dodatkowej godziny. Co zrobisz z bezcennym skarbem? Pamiętaj, że musisz go wykorzystać, bo dostajesz go tylko raz. Jeśli zmarnujesz te dwadzieścia cztery godziny, nic i nikt nie odda ci ich z powrotem.

1 080 wyświetleń

Zwyczajnie Cię potrzebuję. Na zawsze.

Zwyczajnie Cię potrzebuję. Już, za 7 minut, wczoraj, za pół godziny, trzy dni temu, za trzy dni o poranku. Na chwilę, na kawę, na obiad, na spacer, na łzy, na smutki, na splecione dłonie, na ciche pomrukiwania, na małe i duże kłótnie. Na zawsze.

719 wyświetleń

Idealny związek

Idealny związek. Rozmawiamy jak najlepsi przyjaciele. Wygłupiamy się jak małe dzieci. Kłócimy się jak stare małżeństwo. Bronimy się jak rodzeństwo.

897 wyświetleń

Mądrość i głupota

Najgorszym problemem tego świata jest to, że inteligentni ludzie są pełni wątpliwości a ci głupi są pełni pewności siebie!

1 243 wyświetleń