Cytat, cytaty, porażką, życie (21753)

Memy o tematyce: cytat, cytaty, porażką, życie, szansa, aforyzmy, te myśli, sentencje, besty, cytaty o życiu, obrazki, mem, memy, próby, walka, wiara, lovsy, płacz, załamanie, te mysli, miłość, głód, uczucia, cytaty o miłości, demot, demotywator, dzieciństwo, szczęście, czas, przyjaźń, cytaty o przyjaźni, przyjaciele, przyjaciółki, przyjaciel, przyjaciółka, spokój, uśmiech, smutek, gniew, bliskość, pomoc, wsparcie,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Gniew i spokój. Smutek i uśmiech

Jak to nazwać, kiedy chce Ci się płakać, a nie możesz? Kiedy roznosi Cię gniew, ale jesteś spokojna? Kiedy smutek rozrywa Ci serce, a mimo to wciąż się uśmiechasz?

2 173 wyświetleń

Nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń

Gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy, sprawy, wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było. To właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach, mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb, z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się, ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki a my się w ogóle tym nie przejmujemy. Dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń.

475 wyświetleń