Memy, świadomość, cytaty, obrazki, besty, cytat, ranienie (1772)

Memy o tematyce: memy, świadomość, cytaty, obrazki, besty, cytat, ranienie, mężczyźni, lovsy, sentencje, mem, charakter, te mysli, zemsta, życie, cytaty o życiu, aforyzmy, nadwrażliwość, miłość, serce, uczucia, cytaty o miłości, ból, te myśli, nagość, bliskość, przyjaźń, cytaty o przyjaźni, przyjaciele, przyjaciółki, przyjaciel, przyjaciółka, siostra, siostry, wnerw, wkurw, kwejk, cierpienie, związki, rozstania, presja,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

On może mnie rozebrać do naga, a ja odwdzięczę mu

On może mnie rozebrać do naga, a ja odwdzięczę mu się tym samym. Możemy tak leżeć całując się, łaskotając i śmiejąc się z durnych żartów i żadnemu z nas nie będzie głupio. Nie rozbiera mnie dlatego, że chce mnie przelecieć, tylko po to by być na tyle blisko fizycznie i psychicznie jak to tylko możliwe.

886 wyświetleń

Dzwonisz i mówisz, że Ci przykro? Trzeba było

Dzwonisz i mówisz, że Ci przykro? Trzeba było myśleć wcześniej. Zanim uzależniłeś mój umysł od codziennych rozmów z Tobą, zanim moje oczy nie przepełniły się tak ogromnym żalem, a serce nie pękło, zanim każda godzina nie była tak cholernie trudna i zanim wszystko nie traciło sensu.

1 076 wyświetleń