Cytat, aforyzmy, przeszkody, memy, mem, razem, uczucia, przeszkoda (148773)

Memy o tematyce: cytat, aforyzmy, przeszkody, memy, mem, razem, uczucia, przeszkoda, lovsy, obrazki, sentencje, te mysli, cytaty o miłości, miłość, cytaty, besty, wspomnienia, życie, cytaty o życiu, pamięć, kobieta, te myśli, niezależna, demotywator, gif, demot, rozstania, zdziwienie, demotywatory, związki, ból, słowa, milczenie, cierpienie, cytaty o przyjaźni, przyjaciel, przyjaciółki, przyjaźń, przyjaciele, przyjaciółka,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Dla jednych głupia dziewczyna. Dla innych kochająca

Dla jednych głupia dziewczyna. Dla innych kochająca przyjaciółka. Przez jednych kochana. Przez drugich nienawidzona. Dla jednych jestem kimś, a dla innych nikim Robię co chcę i nie zmienię się bo ktoś tak chce.

1 476 wyświetleń

Nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń

Gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy, sprawy, wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było. To właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach, mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb, z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się, ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki a my się w ogóle tym nie przejmujemy. Dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń.

1 152 wyświetleń