Rozmowa, cytat, aforyzmy, sentencje, wyznanie, besty, mężczyzna, cytaty o miłości (13271)

Memy o tematyce: rozmowa, cytat, aforyzmy, sentencje, wyznanie, besty, mężczyzna, cytaty o miłości, obrazki, kobieta, miłość, memy, mem, uczucia, cytaty, lovsy, te myśli, te mysli, błędy, wyznania, kartki, święto, psytul, przytul mnie, przytulanie, wierszyk, psytul mnie, wiersze, dzień kobiet, wierszyki, 8 marca, przytul, kwiaty, psytulanie, wiersz, kartka, tęsknięzatobą, tęsknota, życie, piękno, wnętrze, cytaty o życiu,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne słabe

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogoś, kogo nie zdominuję. Kogoś, kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak jak on chce i już. Faceta, który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu, niż pozwoli mi w nim siedzieć. Kogoś, kto zdejmie ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę, który powie: Jesteś moją Kobietą. A ja po prostu będę.

1 127 wyświetleń

Czasem są w życiu takie chwile, że ręce opadają

Czasem są w życiu takie chwile, że ręce opadają. Czarne myśli jak kruki na głowie twej siadają. Nadzieja gdzieś zaginęła, radość się zapodziała... żal tylko i tęsknota w sercu pozostała. Pamiętaj wtedy, że kolejny dzień się budzi i ty musisz wyruszyć do życia i do ludzi.

998 wyświetleń