Memy, te mysli, facebook, sentencje, kociak, tablica, kot, cytaty, mem, fejs (116347)

Memy o tematyce: memy, te mysli, facebook, sentencje, kociak, tablica, kot, cytaty, mem, fejs, cytat, besty, związek, status, aforyzmy, lovsy, obrazki, uczucia, te myśli, miłość, kwejk, koteł, cytaty o miłości, kotek, bliskość, demotywator, demot, życie, cytaty o życiu, cytaty o przyjaźni, przyjaciel, przyjaciółki, przyjaźń, przyjaciele, przyjaciółka, samopoczucie, spanie, samotność, pocałunek, siła, ciało, dusza, mżawka,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń

Gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy, sprawy, wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było. To właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach, mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb, z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się, ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki a my się w ogóle tym nie przejmujemy. Dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń.

797 wyświetleń

Masz dość samotnych wieczorów

Jest różnica między wczesnym kładzeniem się spać, kiedy nie możesz doczekać się następnego dnia, a między tym, gdy kładziesz się jak najwcześniej, bo masz dość samotnych wieczorów

205 wyświetleń