Mem, aforyzmy, uczucia, memy, naiwność, cytaty (108478)

Memy o tematyce: mem, aforyzmy, uczucia, memy, naiwność, cytaty, cytaty o miłości, besty, sentencje, miłość, cytat, obrazki, te mysli, psytul, kot, psytulanie, koteł, przytulanie, przytul mnie, przytul, lovsy, kotek, psytulmnie, słodziak, te myśli, kociak, smutek, zmiana, radość, jasność, życie, ciemność, przemiana, cytaty o życiu, czarownice, demotywator, demot, kobiety, anioły, samopoczucie, rozmyślanie, myślenie,.

LifeOrLove korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Rozmyślanie Cię niszczy

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo. Wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj gazetę, idź na spacer, odwiedź rodzinę... Rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. To Cię niszczy...

862 wyświetleń

Nie mogę być trzymanym w rezerwie elementem planu B

Chcę być tą jedną jedyną. Twoją wybranką, bez której nie potrafisz żyć, od której rano odrywasz się niechętnie, a wieczorem pędzisz do niej jak na skrzydłach. Nie mogę być trzymanym w rezerwie elementem planu B ani nagrodą pocieszenia.

755 wyświetleń

Dla Ciebie jestem zawsze

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorami płaczę. Jestem nawet wtedy kiedy nie mam ochoty z nikim gadać bo mam wszystkiego i wszystkich dosyć. Dla Ciebie jestem zawsze.

864 wyświetleń